subskrypcja textylny.blox.pl

Twój email

dodaj usuń

Blog > Komentarze do wpisu
Desire to be unique...

projektanci odzieży sklepyCo zrobić kiedy dosyć masz już masówki i wszechobecnych "trendów" które wyznaczają czy jesteś na czasie czy może już się z nim minąłeś/aś? Zacząc mieć swoj styl, wejść w posiadanie czegoś unikatowego, oryginalnego, nie powiązanego z żadnymi markami, trendami, kolorami na czasie.. A może i powiązane, ale wyrażające ten trend w jedyny dla siebie sposób. I już nie bedziesz sie bać, że spotkasz kogoś z taka samą torebką na ulicy (osobiście mój nawiększy horror, uciekam wtedy i się chowam:)). Jeśli lubicie wyszperać sobie coś co (ale banalnie teraz będzie) podkreśli Waszą osobowość... to:

http://www.wylegarnia.com chyba pierwsza strona tego typu w polskiej sieci, która przecierała szlaki i wyznaczyła kierunek rozwoju takich sklepów.

projektanci odzieży ubioru kostiumuhttp://www.decobazaar.pl

http://www.pakamera.pl

to była wielka trójca galerii sklepowych. Wszystkie działają już dobre kilka lat i mają swoich projektantów. Podejrzewam ,że są równiez całkiem nieźle dochodowymi firmami. A to młodsze galarie:

http://www.decofabryka.com.pl

http://www.maesteria.net

http://www.kaarton.pl

http://www.antypodymody.pl

projektanci odzieży ubioru kostiumu

Na jakiej zasadzie działają takie sklepy-galerie?

Podpisują umowę komisową z "projektantem" - czyli osobą, która ma coś do zaoferowania i chce to sprzedawać regularnie. Osoba taka nie musi swoich wyrobów nigdzie wysylać. Wystarczy, że zrobi im zdjęcia i opisze. Często ma na tej stronie podobny panel jak na allegro - może monitorować rzeczy, które sprzedaje, dodawać opisy i patrzeć co już sprzedała. Kiedy sprzeda, dostaje automatycznego meila ze sklepu, co komu ma wyslać.

Pieniążki kupującego idą na konto sklepu, a stamtąd, po odjęciu prowizji (ok 20-30%), raz na miesiąc są podliczane i przelewane projektantowi.

projektanci odzieży ubioru kostiumuCzy każdy może zacząć sprzedawać?

W "starych" i renomowanych sklepach jest duży przesiew, trzeba na prawdę wykazać się oryginalnością i doświadczeniem w robieniu rzeczy, które z kolei muszą być nie tylko ładne, ale tez profesjonalnie wykonane, muszą mieć wysoką jakość. Często sprzedają tam projektanci mający doświadczenie w branży odzieżowej, posiadający już wlasne firmy i marki. W innych, młodszych sklepach mogą sprzedawać tez niedoświadczone osoby, ale wszystkie przedmioty z reguły musi najpierw ktoś obejrzeć zanim pojawią się na stronie.

do artykułu wykorzystałam zdjęcia:

http://www.wylegarnia.com/sklep/ekspozycja.php?id=1944

wtorek, 13 lutego 2007, lemonna

Polecane wpisy

  • Skóra

    Jak wiedzą wszystkie fashionistki, w tym sezonie jesień/zima królować będzie skóra i wyroby skóropoodbne, najlepiej w formie małej kurteczki, ale zdarzają się t

  • Miasto Ulica Moda Blog

    Ameryki nie odkryję, kiedy napiszę, że blogi o modzie z ulicy, czyli streetfashion blogs, zyskują w Polsce coraz większą popularność. Niektóre czytane są z ciek

  • Śmierć w bikini

    Po dośc długiej przerwie chciałam napisac artykuł o bikini, ale zostałam uprzedzona przez Mastro, która napisała artykuł o bikini dla moda.gazeta.pl. Cóż, zos

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: ackne, *.aster.pl
2007/10/24 15:49:52
polecam sklep www.zmontowane.pl