subskrypcja textylny.blox.pl

Twój email

dodaj usuń

Blog > Komentarze do wpisu
Własności powierzchniowe włókien
W budowie powierzchniowej włókien rozróżniamy wielkości mikroskopowe i submikroskopowe. Charakterystyka fizyczna - ukształtowanie i trwałość powierzchni włókna, wynikające z tego interakcje z otoczeniem. Charakterystyka fizykochemiczna powierzchni - zdolność do reagowania chemicznego z otoczeniem. Wskaźnikiem ilościowym charakterystyki fizykochemicznej warstwy powierzchniowej włókna jest potencjał elektrokinetyczny - różnica w potencjałach elektrycznych na zewnątrz i w środku włókna. Mikrotopografia powierzchni - ukształtowanie powierzchni w wielkościach mikroskopowych. Rzeczywiste pole styczności. Odkształcalność powierzchniowa - zależy od własności reologicznych włókna.
środa, 11 lutego 2009, lemonna

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: qazwsx, *.broad.pt.fj.dynamic.163data.com.cn
2011/06/13 07:32:00
Eat noodle
Our company there beside a pull noodle, fire. One day, the business lunch. Then the man many a migrant workers to enter the door to be boss shout: "give me pull noodles." the boss said: "you want to pull the coarse still pull thin". This person was good to talk, said: "literally, you pull what I eat what." wait for a moment, the noodles hasn't come up. This person ask again: "noodles pull no pull out? Hurry up." the boss said: "don't worry, immediately pull out." wholesalers
-
Gość: Maria, *.wdm.pl
2018/06/06 11:46:10
trochę brakuje mi podawania przykładów, ale dziękuję za tę wiedzę, bo ogólnie to ciężko jest o fachowe informacje o materiałach tekstylnych w internecie.
www.sklep-tekstylia.pl