Zakładki:
01. Moda/Trendy/Tendencje - Polska i Zagranica
02. Portale branży odzieżowej - Polska
03. Portale branży odzieżowej - Zagranica
04. Szkoły - Polska
05. Szkoły - Zagranica
06. Sklepy i Firmy
07. Materiałoznawstwo/ Włókiennictwo
08. Historia Ubioru
09. Projektanci
10. Szycie
11. Blogi
12. Różne

subskrypcja textylny.blox.pl

Twój email

dodaj usuń

środa, 08 sierpnia 2007
W związku z brakiem weny, czasu, ochoty ...
... do pisania bloga (no cóż, pomógł mi w tym w czym miał mi pomóc, innym z tego co wiem też pomógł lub uprzyjemnił czas).. wstawiam moje fotki niedawne, żeby każdy wiedział jak wygląda autorka bloga =D.
Narazie nie chce mi się pisać, bo mam pracę przy kompie i jak wracam do domu nie mam ochoty siedziec przy kompie, nie mam weny, w ogóle moda is dead według mnie, ciągle te nowe trendy, nadążanie za nimi.. nie chce mi się o tym pisać!!! To tylko ciuchy, owszem, ciekawe czasami, ale ile można?? Narazie moda delektuję się jak chodze po sklepach i wydaję moją pensję z pierwszej i fajnej pracy!!

Wiecie co? Tak naprawdę do chciałoby mi się pisać, ale o czymś naprawdę tekstylnym czyli materiałąch, och właściwościach, rodzajach... ale kto by chciał o tym czytać? Po prostu chodzi mi po głowie taka encyklopedia w blogowym wydaniu o tekstyliach... ale za to sie zabiore we wrześniu!!

Pozdrawiam wszystkich bloxowiczów i proszę Was! Oderwijcie się czasem od kompów tak jak i ja i wrzućcie na luz z tymi trendami i modą :P. Pozdro.

Do wszystkich linkujących mój blog: jeśli nie chcecie linkowac już go więcej, nie ma sprawy, ale za jakiś czas znowu zapraszam do linkowania, kiedy będzie się tu znowu coś działo! Ja żadnych linków nie usuwam!